Peyzaj-Çevre Düzenleme

Bahçe bakım ve peyzaj hizmeti; fabrika, ofis, alışveriş merkezleri, hastane, işyeri kampüsleri ve daha birçok işletmede bahçe düzenleme, çiçek satın alma ve çiçek bakımı, peyzaj tasarım, çim bakımı, rulo çim satın alma, bahçe dekorasyonu, bahçe çimlendirme gibi ihtiyaçlarınıza yönelik sunduğumuz satın alma çözümlerini kapsamaktadır.


Periyodik bitki bakım hizmetlerinde ki hizmet modelimizde bulunan aşamalarımız şu şekilde dir;

a) Fizibilite; Düşüncede olgunlaşan işimizin pratik uygulamada ki uygunluğunu sorgulamak amacıyla konusunda uzman mühendis ve mimar kadromuzla incelemeler yapmaktayız. Hazırladığımız resimli ve açıklamalı raporlar ile sizleri bilgilendirmekle birlikte işletmenizin ihtiyacı olan hizmet modelinin oluşumunu yaptığımız fizibiliteler sonucu hazırlarız.

b) Yıllık Çalışma Planı ; Yapılan fizibilite sonucunda hazırlanan raporlar neticesinde işletmenin coğrafi, yapısal ve iklimsel durumları göz önüne alınarak doğru bir hizmet modeli hazırlanır ve bu plan yıllık olarak çalışılarak müşterilerimize bildirilir. Yıl içinde dönemsel olarak yapılan toplantılarda hazırlanan plan üzerinden projenin gidişatı müşterilerimiz tarafından sorgulanabilmektedir.

c) Uygulama ; Hazırlanan Yıllık çalışma planında belirtilen periyotlarda Bitki Bakım teknisyenlerimiz hizmetlerini uygulamaktadır.

d) Denetim; Faaliyetlerimizi geliştirmek ve onlara değer katmak amacıyla mimar ve mühendis kadromuz sahada görev yapan Bitki Bakım Teknisyenlerimizi haberli ve habersiz denetimlerle kontrol altında tutmaktadır. Bu denetimler neticesinde ortaya çıkan sonuçlara göre performans değerlendirme ölçümleri yapılmakta ve sizlere hizmet eden personellerimizin hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmayı başarmaktayız.

e) Raporlama; Hizmet sektöründe kalıcı olmanın yolu şeffaf olmaktan geçer. Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerine periyodik düzende verdiği hizmetleri yazılı ve görsel raporlamalarla bilgi vermektedir. Raporlamalarda ki asıl amacımız bir bedel ödeyerek aldığınız hizmetler hakkında sizleri bilgilendirmek ve gelecekte yapılacak peyzaj çalışmaları için geçmiş dönemde verilen hizmetlerin bilgilerini depolayabilmektir.